Zakład Kamieniarski Pro-Granit

Zakład Kamieniarski Pro-Granit został założony w 2005 roku przez Zdzisława Prochwicza, który bazując na swoim długoletnim doświadczeniu w branży postanowił rozpocząć działalność na własnych rachunek. Od tego momentu każdy rok historii firmy oznacza jej nieustanny rozwój. Rozwijając naszą firmę staramy się czynić to w dwóch kierunkach. Poniżej w dużym skrócie prezentujemy opis naszych działań.

kamieniarstwo budowlane

Kamieniarstwo budowlane

Pro-Granit jest Zakładem Kamieniarskim w pełnym tego słowa znaczeniu. Nic co związane z kamieniem nie jest nam obce. Wykonujemy kominki (kompleksowo), blaty granitowe kuchenne i łazienkowe, schody wewnętrzne i zewnętrzne, parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Oferujemy także montaż naszych produktów. Marmur? Granit? Agglomarmur, piaskowiec, onyx, trawertyn, konglomerat kwarcytowy? Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Posiadamy także w ofercie bardzo szeroki wybór wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących renomowanych firm oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych do prawidłowego ogrzewania mieszkania. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra dba o każdy szczegół, tak, aby wykonywane i montowane przez nas kominki były piękne, trwałe i bezpieczne.

Zdjęcia wykonanych przez nas prac umieszczone są w odpowiedniej zakładce.

kamieniarstwo nagrobne

Kamieniarstwo nagrobne

W ciągu lat działalności wykonaliśmy setki nagrobków i grobowców w całej Małopolsce, a także woj. Świętokrzyskim. Posiadamy w ofercie bardzo szeroki wybór materiałów, wzorów i propozycji wystroju grobowców. Dysponujemy kamieniami z najdalszych zakątków świata: od Francji i Hiszpanii, poprzez Skandynawię, Zimbabwę i RPA, aż na Indiach kończąc.

Naszą działalność prowadzimy w oparciu o własną produkcję, co oznacza, iż żadne zlecenie, żaden projekt zaproponowany przez Klienta nie jest dla nas niewykonalny.

Oferujemy także duży wybór krzyży, wazonów, lampionów, ławeczek oraz wzorów i powłok literniczych łącznie z 24k złocie (polichromia). Prowadzimy wszelkie prace związane z kamieniarstwem nagrobnym.

Zdjęcia wykonanych przez nas prac umieszczone są w odpowiedniej zakładce.